Příbramské kulturní léto s BIG BANDEM

Město Příbram vás zve na 4. ročník – Příbramského kulturního léta 2018, který startuje 17.6.2018. První hudební vystoupení bude v jazzovém stylu. Vystoupí Příbramský Big band a jeho hosté. Nebude nouze o zajímavé a známé osobnosti i z televizní obrazovky!

Samotný Big Band je uznávaný jazzový orchestr, který působí na hudebním poli bezmála čtyřicet let. Za tu dobu si získal spoustu věrných posluchačů a na pravidelných každoročních akcích mají vždy plno. Letos si pozvali například zpěvačku Barboru Tellinger s pianistou Johnem Freskem. Barbora je zpěvačka, herečka, učitelka hlasového umění, která působila po celé jižní Africe. John Fresk je jeden z nejlepších jazzových pianistů. Byl nominován na cenu Grammy. Další host, který se představí je muzikálový zpěvák a herec, člen vokálního tělesa 4TET David Uličník. Účinkoval například v muzikálech Vlasy, Drakula, Kleopatra, Bídnici, Evita a další. Poslední, nikoliv svými výkony je velice nadějná a velmi mladá Ester Kubátová. S Big Bandem vystupuje již nějakou dobu a mohli jste ji vídat v aktuální řadě Superstar, kde se probojovala až do semifinále. Bude opravdu na co se těšit!

Nenechte si proto ujít tuto hudební akci a přijďte na náměstí T.G.Masaryka, kde se vám všichni představí od 16:00 – 18:00 hodin!

Další články:

Infocentrum

Informační centrum

Infocentrum Městského úřadu Příbram
Zámeček - Ernestinum, Tyršova 106, Příbram

telefon: 318 402 381
bezplatná linka: 800 555 600

e-mail: info@pribram.eu 

otevřeno denně 10 - 16 hodin
(kromě 24., 25. a 26. 12., 1. 1.)

Videogalerie

video
více videí

Fotogalerie

více fotek